Jelen evropský - Cervus elaphus

Z 5.8. na 6.8.2017 jsem se vydal do polských lesů opět na jeleny. Sbalil jsem spacák stany focení a narval to do báglů. Váha přes 30kg. Na místo jsem dorazil něco po 17 hod a to díky povolení vjezdu do lesa, které v Polsku mám. Když jsem to dal na záda a foťák se stativem na rameno, tak jsem si říkal v tomto vedru to je můj poslední den :). Vyšlápl jsem si do pěkného stoupání a leje ze mě jako z ... Ten večer už nic nevyfotím, sice tam byly, ale daleko, tak ani necvakám jen sleduji dalekohledem. Noc přečkám ve stanu, ale jsem neustále vzhůru, neb pořád kolem něco šmajdá :). Sahám po noži, ale ten jsem v tom zmatku nechal v autě :(. Konečně je 4:20 a mě se najednou vůbec nechce vylézat ze spacáku. Musím ale, ať je pak již neplaším, jestli tedy vůbec něco přijde. Je 5:20 a vidím prvního jelena a mám šílenou radost. Je sice daleko ale cvakám, ať alespoň něco mám :). Jelen ale rychle mizí a já mám jen takové dokument fotky achjo :(. Po cca 10 min si ale vyjdou na špacír další dva a ty se již zdrží déle :) Byl to parádní zážitek a vůbec nelituji toho, že jsem "objetoval" víkend a vyrazil. Omluvte některé fotografie, opravdu se fotilo za dost špatného světla a vycházely dost dlouhé časy, ale i přes to jsem je sem dal :) Cestou domů ještě potkávám srnečka, srnu, koloucha a volavku. Tento víkend byl hodně vydařený !!! Přeji pěknou podívanou :).
Jeleni - Nowe Bobrowniky (3) Jeleni - Nowe Bobrowniky (7) Jeleni - Nowe Bobrowniky (16) Jeleni - Nowe Bobrowniky (18) Jeleni - Nowe Bobrowniky (23) Jeleni - Nowe Bobrowniky (24)
Jeleni - Nowe Bobrowniky (27) Jeleni - Nowe Bobrowniky (28) Jeleni - Nowe Bobrowniky (29) Jeleni - Nowe Bobrowniky (30) Jeleni - Nowe Bobrowniky (34) Jeleni - Nowe Bobrowniky (35)
Jeleni - Nowe Bobrowniky (36) Jeleni - Nowe Bobrowniky (37) Jeleni - Nowe Bobrowniky (38) Jeleni - Nowe Bobrowniky (40) Jeleni - Nowe Bobrowniky (41) Jeleni - Nowe Bobrowniky (50)
Jeleni - Nowe Bobrowniky (51) Jeleni - Nowe Bobrowniky (52) Jeleni - Nowe Bobrowniky (57) Jeleni - Nowe Bobrowniky (60) Jeleni - Nowe Bobrowniky (64) Jeleni - Nowe Bobrowniky (67)
Jeleni - Nowe Bobrowniky (70) Jeleni - Nowe Bobrowniky (74) Jeleni - Nowe Bobrowniky (75) Jeleni - Nowe Bobrowniky (78) Jeleni - Nowe Bobrowniky (81) Jeleni - Nowe Bobrowniky (87)
Jeleni - Nowe Bobrowniky (93) Jeleni - Nowe Bobrowniky (97) Srnecek -  Nowe Bobrowniky (1) Srnecek -  Nowe Bobrowniky (2) Srnecek -  Nowe Bobrowniky (7) Srnecek -  Nowe Bobrowniky (8)
Srnecek -  Nowe Bobrowniky (16) Srnecek -  Nowe Bobrowniky (20) Srnecka a kolouch cestou domu Srnecka a kolouch cestou domu 1 Srnecka a kolouch cestou domu 3 Srnecka a kolouch cestou domu 4
Srnecka a kolouch cestou domu 9 Srnecka a kolouch cestou domu 13 Volavka popelava - Ardea cinerea  (5) Volavka popelava - Ardea cinerea  (8)