Králický Sněžník - Klepáč na běžkách

Minule jsem tu psal, že si dám teď chvilku pokoj, ale otrnulo mi nějak rychle, a tentokrát jsem s Honzou a Emilem vyrazil opět na masív Sněžníku, tentokráte jiný okruh, však neméně krásný. Navštívili jsme rozklednu Klepáč, ke které není zrovna ideální stopa na běžkách ale dali jsme to parádně. Obdivoval jsem oba a zejména Honzu, který stál na běžkách poprvé v životě. Emil je starý pardál a tak mě zná, a ví že nemá cenu odporovat :). Vyšlo nám parádní počasí, a krásné výhledy nám byly odměnou :). Stala se nám ovšem jedna nemilá záležitost, a to odlepená podrážka na Honzově botě. Ještě že až 2,5 Km od cíle a tak jsme si poradili a improvizovali. Tímto oboum skládám velké díky a těším se na příští víkend :). Tentokrát je foceno pouze fotoaparátem Olympus SP-510 UZ.
Kralicak okruh na startu (2) A hura k domovu (1) A hura k domovu (2) A hura k domovu (3) A hura k domovu (4) A hura k domovu (5)
A hura k domovu (6) Kralicak okruh na startu (1) Kralicak okruh na startu (3) Kralicak okruh na startu (4) Kralicak okruh na startu (5) Kralicak okruh na startu (6)
Nouzova uprava boty Paradni stopa (1) Paradni stopa (10) Paradni stopa (2) Paradni stopa (3) Paradni stopa (4)
Paradni stopa (5) Paradni stopa (6) Paradni stopa (7) Paradni stopa (8) Paradni stopa (9) Pocasi mame nadherne (1)
Pocasi mame nadherne (10) Pocasi mame nadherne (2) Pocasi mame nadherne (3) Pocasi mame nadherne (4) Pocasi mame nadherne (5) Pocasi mame nadherne (6)
Pocasi mame nadherne (7) Pocasi mame nadherne (8) Pocasi mame nadherne (9) Rozhledna Klepac (1) Rozhledna Klepac (10) Rozhledna Klepac (11)
Rozhledna Klepac (12) Rozhledna Klepac (13) Rozhledna Klepac (14) Rozhledna Klepac (15) Rozhledna Klepac (16) Rozhledna Klepac (17)
Rozhledna Klepac (18) Rozhledna Klepac (19) Rozhledna Klepac (2) Rozhledna Klepac (20) Rozhledna Klepac (21) Rozhledna Klepac (22)
Rozhledna Klepac (23) Rozhledna Klepac (3) Rozhledna Klepac (4) Rozhledna Klepac (5) Rozhledna Klepac (6) Rozhledna Klepac (7)
Rozhledna Klepac (8) Rozhledna Klepac (9) Tady uz trasa neni ale je tu krasne (1) Tady uz trasa neni ale je tu krasne (10) Tady uz trasa neni ale je tu krasne (11) Tady uz trasa neni ale je tu krasne (12)
Tady uz trasa neni ale je tu krasne (13) Tady uz trasa neni ale je tu krasne (2) Tady uz trasa neni ale je tu krasne (3) Tady uz trasa neni ale je tu krasne (4) Tady uz trasa neni ale je tu krasne (5) Tady uz trasa neni ale je tu krasne (6)
Tady uz trasa neni ale je tu krasne (7) Tady uz trasa neni ale je tu krasne (8) Tady uz trasa neni ale je tu krasne (9) Zbojnicka chata (1) Zbojnicka chata (2)